Zmiana branży - praca analityka - 5 webinarów

Chcesz…

➡️ Zmienić branżę?

➡️ Stworzyć perfekcyjne CV?

➡️ Zrozumieć jak na codzień wygląda praca analityka w różnych branżach?

➡️ Ogarniać koncepty, które stoją za bazami danych?

➡️ Poznać ukryty rynek pracy?

Pakiet 5 Webinarów:
Zmiana Branży i Praca Analityka to

Ponad 5 godzin nagrań specjalistycznej wiedzy.

✅ Dokładne wskazówki jak się dzisiaj tworzy skuteczne CV.

✅ Prawdziwa wiedza  jak wygląda codzienna praca analityka w różnych branżach.

✅ Konkretne porady jak działać na LinkedIn, żeby mieć z tego korzyści.

✅ Głębokie zrozumienie relacji między bazami danych, a pracą analityka.

✅ Nagrane sesje Q&A z mnóstwem wartościowych odpowiedzi.

Teraz tylko 89 zł

W skrócie: to się mega opłaca!

Natalia Florek - zmiana branży

Natalia Florek

Doradczyni zawodowa 2.0 i autorka konsultacji #LinkedInLikeABoss

Znajdziesz ją na: 

O czym rozmawiamy

 1. CV czy LinkedIn? Co jest teraz ważniejsze?
 2. Czego nie robić w CV?
 3. Czego nie robić na LinkedIn?
 4. Co dobrze działa w CV?
 5. Co dobrze działa na LinkedIn?
 6. Sesja Q&A
Jarych - zmiana branży

Klaudia i Łukasz Jarych

Twórcy serwisu dookolapracy.pl. Klaudia – doświadczona change managerka i prowadząca workshopów, Łukasz – analityk danych ze skuteczną zmianą branży na koncie.

Znajdziesz ich na: 

O czym rozmawiamy

 1. Krótkie przedstawienie
 2. Rynek pracy w 2024
 3. Czym jest ukryty rynek pracy?
 4. Jak pomóc sobie w przebranżowieniu?
 5. Sesja Q&A

 

Chodorowicz - praca analityka

Mariusz Chodorowicz

Doświadczony analityk, obecnie pełniący funkcję Business Controllera w zespole Controllingu  w największej firmie drogeryjnej w Polsce. Twórcą bloga aktywnyanalityk.pl.

Znajdziesz go na:

O czym rozmawiamy

 1. Czym jest dobry KPI?
 2. Czego oczekujemy od dobrego raportu?
 3. Jakich błędów unikać przy wizualizacji danych?
 4. Sesja Q&A
Stencel - praca analityka

Krzysztof Stencel

Twórca zobaczdane.pl (w tym doskonałego newslettera) oraz doświadczony analityki ekspert ds. wyceny ryzyka kredytowego.

Znajdziesz go na:

O czym rozmawiamy

 1. Co robi analityk z Twojej perspektywy
 2. Jak wygląda Twój dzień / tydzień / miesiąc
 3. Co jest najtrudniejszego w pracy analityka?
 4. Na jakie błędy należy uważać?
 5. Sesja Q&A

 

Badtke - praca analityka

Marcin Badtke

Ekspert baz danych, senior database administrator z ponad 20 letnim doświadczeniem, autor strony badtke.pro.

Znajdziesz go na: 

O czym rozmawiamy

 1. Czym jest tak naprawdę baza danych: serwer, instancja, motor – jak to działa „pod spodem”?
 2. Współpraca analityka z administratorem bazy danych. 
 3. Co się zmieniło w bazach danych – co było ważne kiedyś a co jest ważne teraz?
 4. Sesja Q&A

Teraz tylko 89 zł

W skrócie: to się mega opłaca!

FAQ – czyli najczęstsze pytania

Jak długo mam dostęp do webinarów?

Dostęp kupujesz na rok, to w zupełności wystarczy by je obejrzeć i zastosować zawartą w nich wiedzę 🙂

Na jakiej platformie są dostępne?

Na MailingR – nowoczesnej platformy online obsługującej kursy, społeczności i webinary. Po zakupie dostaniesz dane logowania na maila.

Ile mi zajmie obejrzenie webinarów?

Każdy webinar trwa około 1 godziny, czasem kilka minut ponad. Łącznie to 5 i pół godziny chłonięcia wiedzy.

Dostanę fakturę?

Tak, prowadzę legalną działalność gospodarczą w Polsce (możesz sprawdzić mój NIP). Po zakupie kursu dostaniesz fakturę.

Czy webinary są na żywo?

Nie. Webinary były na żywo w ramach mojej społeczności KajoDataSpace, dlatego każdy zawiera też sekcję Q&A z pytaniami od członków społeczności. Pakiet 5 webinarów: zmiana branży i praca analityka to zapisane nagrania tych webinarów.

Czy na KajoDataSpace są dostępne inne webinary?

Oczywiście! Ten pakiet, to mniej niż połowa webinarów dostępna na KajoDataSpace.

Teraz tylko 89 zł

W skrócie: to się mega opłaca!

Jeśli jesteś lub chcesz zostać analitykiem danych to KajoData jest dla Ciebie.

Emil Kos

( O kursie Analiza Danych w Microsoft Excel ) Po tym kursie dużo sprawniej posługuję się formułami niezbędnymi w pracy analityka, potrafię analizować dane za pomocą tabel przestawnych oraz tworzyć własne dashboardy w Excelu. Dziękuję za bardzo wartościowy kurs!

Sylwia Luśnia

Kajo - chętnie dzieli się wiedzą, komunikatywny, motywujący. W trakcie zmiany branży - "jak znalazł"!

Grzegorz Kuryło

Kajo jest profesorem analizy danych i jednym z największych propagatorów Tableau w Polsce, a hasło analiza danych dla każdego jest sednem, bo tłumaczy to w najbardziej przystępny możliwy sposób.

Łukasz Frączyk

Zajęcia z Kajo pozwoliły mi rozwinąć moje umiejętności w Tableau. Każda z lekcji była wypełniona merytorycznie po brzegi i pozwalała dowiedzieć się czegoś nowego. 

Kajo tłumaczy zagadnienia bardzo przejrzyście i widać, że przygotował się do zajęć bardzo starannie. Jeśli chcesz nauczyć się Tableau od podstaw, bądź też doszlifować swoje umiejętności, to te zajęcia są strzałem w dziesiątkę i super motywacją do pracy - dzięki nim w końcu mogę pochwalić się swoim własnym portfolio. 

Anna Smuga

Serdecznie polecam indywidualne spotkanie z Kajo. Wiedza i wskazówki jakie dostarcza zdecydowanie warte są swojej ceny, gdyż odpowiednio wykorzystane na pewno zaowocują w przyszłości🙂

Paweł Kos

( o kursie Analiza danych w Microsoft Excel ) Kursik świetny, 10/10, dużo lepsze "intro" dla Excela niż to co oferuje Coursera czy te Data Analyst bootcampy od Google'a

Oktawian Leśniak

( O kursie Analiza Danych w SQL ) Świetna robota. Poszerzyłeś moją wiedzę, odpowiedziałeś na moje pytania i zachęciłeś do dalszego rozwoju 🏆 Wielkie dzięki! Tak jak to Kajo powiedział „W 95% SQL, mam już opanowany !” 💪

Dorota Ligenzowska

KajoData pomógl mi dostać pracę, którą zawsze chciałem wykonywać. Wiedza i pasja jaką widać w jego filmach ogromnie motywuje do działania!

Kornel Kucza

Ostatnio zacząłem interesować się analityką, odkryłem Twój kanał na YT. Daje on świetne spojrzenie na świat analityki, sam przekaz i sposób prowadzenia mistrzostwo 🙂

Krystian Kubrak

KajoData w transparentny sposób przekazuje wiedzę oraz pozwala zrozumieć na czym polega analiza danych. Uświadamia, że to nie tylko branża IT ale jeden z kluczowych elementów stanowiących fundament większości firm. KajoData to świetne materiały wideo, szczególnie dla osób, które dopiero wchodzą do świata analizy danych.

Marcin Motowilczuk

W przeciągu naszego spotkania otrzymałem wiele informacji oraz przydatnych wskazówek dotyczących analityki danych i "przebranżowienia". Rozmowa z Kajo dała mi również lepsze zrozumienie codziennych obowiązków analityka danych, oraz tego czego mogę spodziewać się na rozmowach o pracę. Serdecznie polecam konsultację wszystkim, którzy szukają pracy w analizie i nie tylko.

Cezary Moszczyński

Podjęcie decyzji o zmianie branży nie było łatwe: z jednej strony straszono mnie, że w tym wieku to już nie ma co szkolić się w nowej dziedzinie, a z innej słyszałam, że IT to drinki z palemką, leżak na plaży i nacieranie się pieniędzmi. Lekcje z Kajem pomogły mi urealnić proces przebranżowienia: wskazały kierunki, w których warto zacząć szukać i zdobywać wiedzę. Do tego mogłam liczyć na jego pomoc w kwestii wyjaśniania SQL-owych formuł przyprawiających laika o szybsze bicie serca. Jeśli chcecie zmienić pracę, a nie wiecie od czego zacząć, to warto odezwać się do Kaja. Doradzi, podpowie, wyjaśni, a co bardziej spanikowanych uspokoi :))

Agnieszka Wachnik

( O kursie Analiza Danych w SQL ) Szczerze polecam!!! Jeżeli ktoś szuka prostego i zrozumiałego materiału to moim zdaniem ten kurs będzie strzałem w 🔟❗dzięki za ekscytującą przygodę z SQL 😀 👍

Marcin Uboki

Śledzę media społecznościowe Kajo od kilku miesięcy w związku z planowanym przebranżowieniem i uznałam, że czas na spotkanie online. Od samego początku lekcja była bardzo profesjonalnie przygotowana (Kajo uprzednio podał harmonogram spotkania) i dobrze moderowana, by wykorzystać maksymalnie czas.

Ujęło mnie także bardzo merytoryczne i rzeczowe podejście do omawianego zagadnienia anlityki danych, gdzie uzyskałam opisaną punkt po punkcie ścieżkę, którą muszę przejść, by związać się z tym zagadnieniem. Doceniam również to, że Kajo nie zakłamuje rzeczywistości. Nie ma obietnic o wspaniałej przyszłości osiągalnej minimalnym nakładem pracy. Wszystko, czego się dowiedziałam, dało mi sporo do myślenia ale cieszę się, że miałam okazję usłyszeć jak wygląda rzeczywistość tej ścieżki zawodowej, a nie „lukrowanie”, że wystarczy zrobić kilka kursów, a praca sama wpadnie w ręce i dodatkowo będę zarabiać pieniądze, o jakich się nikomu nie śniło. Uważam, że wiedza jest na wagę złota, dlatego każdy kto ma w planach zmianę ścieżki zawodowej i myśli o tym poważnie, powinien zainwestować czas i pieniądze w skuteczne rozwiązania.

Podsumowując spotkanie z Kajo mogę powiedzieć, że poczułam się jak dziecko w Boże Narodzenie – mój prezent był wyczekiwany i trafiony. Uważam, że ta lekcja była inwestycją wartą swojej ceny i czasu. Gorąco polecam wszystkim, którzy stoją na zawodowym rozdrożu. WARTO!

Justyna