KajoDataSpace Logo Animated

Chcesz:

✅ Regularnie się rozwijać w analizie danych.

✅ Mieć jedno miejsce do nauki wszystkich technologii.

✅ Być w zajebistej społeczności analityków.

✅ Uczyć się regularnie dodawanych i specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.

✅ Mieć starannie przygotowaną mapę rozwoju, która wychodzi poza standardową wiedzę techniczną.

✅ Czuć motywację do rozwoju.

✅ Iść po więcej.

To wszystko

dostajesz na start

>>>

kajodataspace społeczność analityj
analityk danych społeczność kurs

To wszystko

dostajesz od razu

<<<

Dodatkowo, w społeczności KajoDataSpace (!) co miesiąc (!) dostajesz:

zestawy danych do analiz

Nowe zestawy danych do analizowania

Nowe rozmowy na społeczności

Nowe materiały do nauki
( Excel, SQL, Tableau, Python )

Live Q&A ze mną 😀

Dodatkowo, w społeczności KajoDataSpace po pół roku dostajesz unikalny certyfikat w języku angielskim i języku polskim poświadczający nabyte umiejętności.

99 zł / miesiąc

6 miesięcy = 1 miesiąc gratis

12 miesięcy = 2 miesiące gratis + 2 kursy (!)

Podsumujmy jeszcze raz wszystko co dostajesz na start:

✅ Wprowadzenie do zawodu analityka danych.

✅ Wprowadzenie do Excela i przegląd możliwości.

✅ Dostęp do osobnego kursu Analiza danych w Microsoft Excel przy zakupie rocznego dostępu !

Kompleksowy przewodnik marki osobistej analityka: CV + LinkedIn + Portfolio

✅ Ponad godzinny Crash Course z Tableau

✅ Dostęp do eksluzywnej społeczności adeptów analizy danych z dedykowanym kanałem na Discord

✅ Checklisty i mapy wspierające rozwój

✅ Instrukcję setup’u bazy danych SQL na Twoim komputerze i podstawy pracy z SQLem

✅ Dostęp do osobnego kursu Analiza danych w SQL przy zakupie rocznego dostępu !

✅ Kody zniżkowe na wszystkie kursy (obecne i przyszłe) od KajoData na minimum 15%.

A oto co do tego dostajesz regularnie co miesiąc:

✅ Sesje Live Q&A ze mną (a czasem ze mną i gośćmi)

✅ Nowy opisany zestaw danych do analiz z pytaniami naprowadzającymi

✅ Nowe materiały do nauki w formacie video i text

✅ Streszczenia najlepszych artykułów technicznych dotyczących analizy danych

GWARANCJA SATYSFAKCJI 😎

Stworzyłem KajoDataSpace tak byś mógł / mogła zacząć bez względu na Twoje umiejętności i jednocześnie zyskać mnóstwo wartości, wiedzy, wsparcia i motywacji. Ale jeśli mimo wszystko kompletnie zawiodę Twoje oczekiwania – oddam Ci pieniądze.

Abym mógł to zrobić napisz do mnie emaila w ciągu 14 dni od pierwszej transakcji na kajo@kajodata.com, wraz z wzorem odstąpienia od umowy, który znajdziesz w regulaminie.

Także pamiętaj, tu nie ma żadnego ryzyka, jest tylko szansą, którą możesz wykorzystać.

FAQ – najczęstsze pytania

Jak długo mam dostęp do platformy i społeczności?

Standardowy dostęp to miesięczna subskrypcja, ale polecam wykupić od razu dostęp roczny bo dostajesz wtedy dostęp do moich 2 osobnych kurów – z Excela i SQLa.

Czy potrzebuję jakieś specjalne oprogramowanie?

To zależy czego chcesz się nauczyć 😅

Na pewno potrzebujesz Excela, najlepiej w wersji Microsoft 365, choć KajoDataSpace jest tak stworzonem by posiadacze starszych wersji też skorzystali.

Jeśli chodzi o SQL, Tableau, Pythona to wszystko można pobrać za darmo, a na KajoDataSpace są instrukcje skąd pobrać, jak zainstalować i skonfigurować.

To samo dotyczy PowerBI, ale tutaj też potrzebujesz już mieć Excela.

Discord, gdzie jest nasza społeczność działa online, ale można go też pobrać na komputer lub na telefon, wszystko to bezpłatnie.

Czy otrzymam certyfikat?

Po minimum 5 pełnych miesiącach w KajoDataSpace, na początku miesiąca dostaniesz link do certyfikatu. Certyfikat jest imienny, unikalny i możesz go mieć po polsku lub po angielsku.

Dostanę fakturę?

Tak, prowadzę legalną działalność gospodarczą w Polsce (możesz sprawdzić mój NIP). Po dokonaniu transakcji dostaniesz fakturę na emaila, który podałeś / podałaś.

Na ile dostaję dostęp do kursów przy rocznej subskrypcji?

Na rok – spokojnie wystarczy do ogarnięcia. Jeśli po roku wciąż będziesz członkiem KajoDataSpace, przedłużę Ci ponownie dostęp do kursów na kolejny rok 🙂

Na jakiej platformie jest KajoDataSpace

Moduły kursowe i baza wiedzy znajdują się na platformie MailingR.

Społeczność działa na platformie Discord.

Oprócz tego jest też grupa na Facebooku, ale ona służy wyłącznie do ogłoszeń.

Co to jest Discord?

Discord to platforma naszej społeczności. Jeżeli znasz Slacka – to jest to bardzo podobne. Jeżeli nie, to wyobraź sobie facebooka bez reklam, rozpraszaczy w zamkniętej grupie, z super możliwościami interakcji z innymi członkami 😉

Regulamin KajoDataSpace znajdziesz na tej stronie.

99 zł / miesiąc

6 miesięcy = 1 miesiąc gratis

12 miesięcy = 2 miesiące gratis + 2 kursy (!)

Co o mnie mówią?

Jeśli jesteś lub chcesz zostać analitykiem danych to KajoData jest dla Ciebie.

Emil Kos

( O kursie Analiza Danych w Microsoft Excel ) Po tym kursie dużo sprawniej posługuję się formułami niezbędnymi w pracy analityka, potrafię analizować dane za pomocą tabel przestawnych oraz tworzyć własne dashboardy w Excelu. Dziękuję za bardzo wartościowy kurs!

Sylwia Luśnia

Kajo - chętnie dzieli się wiedzą, komunikatywny, motywujący. W trakcie zmiany branży - "jak znalazł"!

Grzegorz Kuryło

Kajo jest profesorem analizy danych i jednym z największych propagatorów Tableau w Polsce, a hasło analiza danych dla każdego jest sednem, bo tłumaczy to w najbardziej przystępny możliwy sposób.

Łukasz Frączyk

Zajęcia z Kajo pozwoliły mi rozwinąć moje umiejętności w Tableau. Każda z lekcji była wypełniona merytorycznie po brzegi i pozwalała dowiedzieć się czegoś nowego. 

Kajo tłumaczy zagadnienia bardzo przejrzyście i widać, że przygotował się do zajęć bardzo starannie. Jeśli chcesz nauczyć się Tableau od podstaw, bądź też doszlifować swoje umiejętności, to te zajęcia są strzałem w dziesiątkę i super motywacją do pracy - dzięki nim w końcu mogę pochwalić się swoim własnym portfolio. 

Anna Smuga

Serdecznie polecam indywidualne spotkanie z Kajo. Wiedza i wskazówki jakie dostarcza zdecydowanie warte są swojej ceny, gdyż odpowiednio wykorzystane na pewno zaowocują w przyszłości🙂

Paweł Kos

( o kursie Analiza danych w Microsoft Excel ) Kursik świetny, 10/10, dużo lepsze "intro" dla Excela niż to co oferuje Coursera czy te Data Analyst bootcampy od Google'a

Oktawian Leśniak

( O kursie Analiza Danych w SQL ) Świetna robota. Poszerzyłeś moją wiedzę, odpowiedziałeś na moje pytania i zachęciłeś do dalszego rozwoju 🏆 Wielkie dzięki! Tak jak to Kajo powiedział „W 95% SQL, mam już opanowany !” 💪

Dorota Ligenzowska

KajoData pomógl mi dostać pracę, którą zawsze chciałem wykonywać. Wiedza i pasja jaką widać w jego filmach ogromnie motywuje do działania!

Kornel Kucza

Ostatnio zacząłem interesować się analityką, odkryłem Twój kanał na YT. Daje on świetne spojrzenie na świat analityki, sam przekaz i sposób prowadzenia mistrzostwo 🙂

Krystian Kubrak

KajoData w transparentny sposób przekazuje wiedzę oraz pozwala zrozumieć na czym polega analiza danych. Uświadamia, że to nie tylko branża IT ale jeden z kluczowych elementów stanowiących fundament większości firm. KajoData to świetne materiały wideo, szczególnie dla osób, które dopiero wchodzą do świata analizy danych.

Marcin Motowilczuk

W przeciągu naszego spotkania otrzymałem wiele informacji oraz przydatnych wskazówek dotyczących analityki danych i "przebranżowienia". Rozmowa z Kajo dała mi również lepsze zrozumienie codziennych obowiązków analityka danych, oraz tego czego mogę spodziewać się na rozmowach o pracę. Serdecznie polecam konsultację wszystkim, którzy szukają pracy w analizie i nie tylko.

Cezary Moszczyński

Podjęcie decyzji o zmianie branży nie było łatwe: z jednej strony straszono mnie, że w tym wieku to już nie ma co szkolić się w nowej dziedzinie, a z innej słyszałam, że IT to drinki z palemką, leżak na plaży i nacieranie się pieniędzmi. Lekcje z Kajem pomogły mi urealnić proces przebranżowienia: wskazały kierunki, w których warto zacząć szukać i zdobywać wiedzę. Do tego mogłam liczyć na jego pomoc w kwestii wyjaśniania SQL-owych formuł przyprawiających laika o szybsze bicie serca. Jeśli chcecie zmienić pracę, a nie wiecie od czego zacząć, to warto odezwać się do Kaja. Doradzi, podpowie, wyjaśni, a co bardziej spanikowanych uspokoi :))

Agnieszka Wachnik

( O kursie Analiza Danych w SQL ) Szczerze polecam!!! Jeżeli ktoś szuka prostego i zrozumiałego materiału to moim zdaniem ten kurs będzie strzałem w 🔟❗dzięki za ekscytującą przygodę z SQL 😀 👍

Marcin Uboki

Śledzę media społecznościowe Kajo od kilku miesięcy w związku z planowanym przebranżowieniem i uznałam, że czas na spotkanie online. Od samego początku lekcja była bardzo profesjonalnie przygotowana (Kajo uprzednio podał harmonogram spotkania) i dobrze moderowana, by wykorzystać maksymalnie czas.

Ujęło mnie także bardzo merytoryczne i rzeczowe podejście do omawianego zagadnienia anlityki danych, gdzie uzyskałam opisaną punkt po punkcie ścieżkę, którą muszę przejść, by związać się z tym zagadnieniem. Doceniam również to, że Kajo nie zakłamuje rzeczywistości. Nie ma obietnic o wspaniałej przyszłości osiągalnej minimalnym nakładem pracy. Wszystko, czego się dowiedziałam, dało mi sporo do myślenia ale cieszę się, że miałam okazję usłyszeć jak wygląda rzeczywistość tej ścieżki zawodowej, a nie „lukrowanie”, że wystarczy zrobić kilka kursów, a praca sama wpadnie w ręce i dodatkowo będę zarabiać pieniądze, o jakich się nikomu nie śniło. Uważam, że wiedza jest na wagę złota, dlatego każdy kto ma w planach zmianę ścieżki zawodowej i myśli o tym poważnie, powinien zainwestować czas i pieniądze w skuteczne rozwiązania.

Podsumowując spotkanie z Kajo mogę powiedzieć, że poczułam się jak dziecko w Boże Narodzenie – mój prezent był wyczekiwany i trafiony. Uważam, że ta lekcja była inwestycją wartą swojej ceny i czasu. Gorąco polecam wszystkim, którzy stoją na zawodowym rozdrożu. WARTO!

Justyna