kurs excel kajo promo v3

Chcesz…

➡️ Zostać analitykiem i więcej zarabić?

➡️ Pracować z Excelem jak profesjonaliści?

➡️ Umieć sobie radzić z kiepskimi danymi?

➡️ Ogarniać formuły, tabele przestawne i tworzenie dashboardów?

➡️ Tworzyć analityczne portfolio, które pozwoli Ci zdobyć nową pracę?

Sprawnie opanujesz formuły – od podstawowych, po zaawansowane (VLOOKUP, XLOOKUP, FIND, SUMIFS, IF, ISNUMBER i mnóstwo innych).

✅ Tabele przestawne, kolumny pomocnicze, slicery – to wszystko stanie się dla Ciebie banalne.

✅ W końcu zaczniesz szybko i efektywnie pracować z Excelem. Prawdopodobnie nawet się zajarasz 😎

✅ Przyswoisz wiedzę dzięki krótkim i przystępnym lekcjom.

excel tabela kajodata

✅ Sprawdzisz swoje umiejętności dzięki pytaniom testowym, które pojawiają się na testach z Excela.

✅ Poznasz prawdziwe, biznesowe problemy do rozwiązania.

Opisane zestawy danych do pobrania, które możesz wykorzystać do tworzenia swojego portfolio, łącznie z pytaniami naprowadzającymi na analizę

Dostęp do stale rozbudowywanej bazy wiedzy. Wreszcie będziesz miał najważniejsze rzeczy z Excela w jednym miejscu!

✅ Zobaczysz jak stworzyć plik w Excelu, który będzie Ci towarzyszył w życiu codziennym, dzięki czemu nauka przestanie być problemem, a zdobyta wiedza – nie zniknie.

Teraz tylko 199 zł

W skrócie: to się mega opłaca!

Po tym kursie dużo sprawniej posługuję się formułami niezbędnymi w pracy analityka, potrafię analizować dane za pomocą tabel przestawnych oraz tworzyć własne dashboardy w Excelu. Dziękuję za bardzo wartościowy kurs!

Sylwia Luśnia

Kursik świetny, 10/10, dużo lepsze „intro” dla Excela niż to co oferuje Coursera czy te Data Analyst bootcampy od Google’a

Oktawian Leśniak

Obejrzyj przykładową lekcję >>>

 

Pokazuję w niej przykład radzenia sobie z kiepskimi danymi z użyciem funkcji ISNUMBER.

Pamiętaj, że poznianie formuł to jedno, ale wiedza jak pracować z realnymi danymi w Excelu, to coś zupełnie innego. To coś co znajdziesz na kursie 😎

— Kurs to w skrócie —

4h nagrań

Ponad 4 h nagrań

ponad 10 zestawów danych

Ćwiczenia i dane do pobrania

testy sprawdzające wiedzę

Testy sprawdzające wiedzę

podstawy analitycznego portfolio

Podstawy analitycznego portfolio

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

certyfikat ukończenia

Certyfikat ukończenia

Stworzyłem ten kurs tak byś mógł / mogła zacząć bez względu na Twoje umiejętności. Będziesz rozwiązywać zadania podobne do tych ze świata biznesowego. Dostaniesz olbrzymią wartość w postaci zestawów danych do pobrania. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat. Ale jeśli mimo wszystko kurs kompletnie zawiedzie Twoje oczekiwania – oddam Ci pieniądze.

Abym mógł to zrobić napisz do mnie emaila w ciągu 14 dni od zakupu kursu na kajo@kajodata.com, wraz z wzorem odstąpienia od umowy, który znajdziesz w regulaminie.

Także pamiętaj, tu nie ma żadnego ryzyka, jest tylko szansą, którą możesz wykorzystać.

FAQ – czyli najczęstsze pytania

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp kupujesz na rok, to w zupełności wystarczy by go skończyć.

Czy do ukończenia kursu potrzebuję specjalne oprogramowanie?

Potrzebujesz Excela 😉 Najlepiej w wersji Microsoft 365, choć kurs jest tak stworzony by posiadacze starszych wersji też skorzystali.

Ile mi zajmie zrobienie kursu?

Przeciętny czas to około 8 godzin do 12 godzin. W zależności od tego ile masz czasu, pewnie zajmie Ci między jednym a trzema tygodniami.

Czy otrzymam certyfikat?

Tak, oczywiście 😎 Kurs kończy się imiennym certyfikatem, który będziesz mógł również udostępnić w mediach społecznościowych.

Dostanę fakturę?

Tak, prowadzę legalną działalność gospodarczą w Polsce (możesz sprawdzić mój NIP). Po zakupie kursu dostaniesz fakturę.

Jak wygląda praca z kursem?

Kurs opiera się na samodzielnej pracy we własnym tempie – pracujesz kiedy chcesz, ile chcesz. Możesz robić jedną lekcję raz na 3 dni, możesz całość zrobić w jeden dzień (ja polecam sobie pracę rozłożyć, bo więcej się wtedy zapamiętuje 😉). 

Jak korzystać z bazy wiedzy?

Baza wiedzy to zestaw dodatkowych materiałów, które nie są częścią głównego kursu – polecam tam zajrzeć już po przejściu wszystkich lekcji. Jednym z najciekawszych rzeczy, są tam opisane dane do analiz. Polecam, korzystając z tego, czego nauczyłeś/aś się na kursie, wykonać kilka analiz, stworzyć dashboard(y) i pochwalić się nimi na LinkedIn (otaguj mnie! 😉). Dzięki temu Twój poziom pewności siebie i płynności pracy wzrośnie, a przy okazaji zaczniesz budować swoją markę w siecie, co jest ważne w świecie zawodowym.

Jak długie są lekcje?

Lekcji jest sporo, ale są one krótkie – zazwyczaj kilka – kilkanaście minut. Są one ułożone tak, że nawet robiąc jedną na raz zdobędziesz nową umiejętność.

Czy do lekcji są dołączone materiały?

Jak najbardziej – pod każdą lekcją znajdziesz plik Excelowy w przed i po wykonaniu ćwiczeń z danej lekcji.

Teraz tylko 199 zł

W skrócie: to się mega opłaca!

Co o mnie mówią?

Jeśli jesteś lub chcesz zostać analitykiem danych to KajoData jest dla Ciebie.

Emil Kos

( O kursie Analiza Danych w Microsoft Excel ) Po tym kursie dużo sprawniej posługuję się formułami niezbędnymi w pracy analityka, potrafię analizować dane za pomocą tabel przestawnych oraz tworzyć własne dashboardy w Excelu. Dziękuję za bardzo wartościowy kurs!

Sylwia Luśnia

Kajo - chętnie dzieli się wiedzą, komunikatywny, motywujący. W trakcie zmiany branży - "jak znalazł"!

Grzegorz Kuryło

Kajo jest profesorem analizy danych i jednym z największych propagatorów Tableau w Polsce, a hasło analiza danych dla każdego jest sednem, bo tłumaczy to w najbardziej przystępny możliwy sposób.

Łukasz Frączyk

Zajęcia z Kajo pozwoliły mi rozwinąć moje umiejętności w Tableau. Każda z lekcji była wypełniona merytorycznie po brzegi i pozwalała dowiedzieć się czegoś nowego. 

Kajo tłumaczy zagadnienia bardzo przejrzyście i widać, że przygotował się do zajęć bardzo starannie. Jeśli chcesz nauczyć się Tableau od podstaw, bądź też doszlifować swoje umiejętności, to te zajęcia są strzałem w dziesiątkę i super motywacją do pracy - dzięki nim w końcu mogę pochwalić się swoim własnym portfolio. 

Anna Smuga

Serdecznie polecam indywidualne spotkanie z Kajo. Wiedza i wskazówki jakie dostarcza zdecydowanie warte są swojej ceny, gdyż odpowiednio wykorzystane na pewno zaowocują w przyszłości🙂

Paweł Kos

( o kursie Analiza danych w Microsoft Excel ) Kursik świetny, 10/10, dużo lepsze "intro" dla Excela niż to co oferuje Coursera czy te Data Analyst bootcampy od Google'a

Oktawian Leśniak

( O kursie Analiza Danych w SQL ) Świetna robota. Poszerzyłeś moją wiedzę, odpowiedziałeś na moje pytania i zachęciłeś do dalszego rozwoju 🏆 Wielkie dzięki! Tak jak to Kajo powiedział „W 95% SQL, mam już opanowany !” 💪

Dorota Ligenzowska

KajoData pomógl mi dostać pracę, którą zawsze chciałem wykonywać. Wiedza i pasja jaką widać w jego filmach ogromnie motywuje do działania!

Kornel Kucza

Ostatnio zacząłem interesować się analityką, odkryłem Twój kanał na YT. Daje on świetne spojrzenie na świat analityki, sam przekaz i sposób prowadzenia mistrzostwo 🙂

Krystian Kubrak

KajoData w transparentny sposób przekazuje wiedzę oraz pozwala zrozumieć na czym polega analiza danych. Uświadamia, że to nie tylko branża IT ale jeden z kluczowych elementów stanowiących fundament większości firm. KajoData to świetne materiały wideo, szczególnie dla osób, które dopiero wchodzą do świata analizy danych.

Marcin Motowilczuk

W przeciągu naszego spotkania otrzymałem wiele informacji oraz przydatnych wskazówek dotyczących analityki danych i "przebranżowienia". Rozmowa z Kajo dała mi również lepsze zrozumienie codziennych obowiązków analityka danych, oraz tego czego mogę spodziewać się na rozmowach o pracę. Serdecznie polecam konsultację wszystkim, którzy szukają pracy w analizie i nie tylko.

Cezary Moszczyński

Podjęcie decyzji o zmianie branży nie było łatwe: z jednej strony straszono mnie, że w tym wieku to już nie ma co szkolić się w nowej dziedzinie, a z innej słyszałam, że IT to drinki z palemką, leżak na plaży i nacieranie się pieniędzmi. Lekcje z Kajem pomogły mi urealnić proces przebranżowienia: wskazały kierunki, w których warto zacząć szukać i zdobywać wiedzę. Do tego mogłam liczyć na jego pomoc w kwestii wyjaśniania SQL-owych formuł przyprawiających laika o szybsze bicie serca. Jeśli chcecie zmienić pracę, a nie wiecie od czego zacząć, to warto odezwać się do Kaja. Doradzi, podpowie, wyjaśni, a co bardziej spanikowanych uspokoi :))

Agnieszka Wachnik

( O kursie Analiza Danych w SQL ) Szczerze polecam!!! Jeżeli ktoś szuka prostego i zrozumiałego materiału to moim zdaniem ten kurs będzie strzałem w 🔟❗dzięki za ekscytującą przygodę z SQL 😀 👍

Marcin Uboki

Śledzę media społecznościowe Kajo od kilku miesięcy w związku z planowanym przebranżowieniem i uznałam, że czas na spotkanie online. Od samego początku lekcja była bardzo profesjonalnie przygotowana (Kajo uprzednio podał harmonogram spotkania) i dobrze moderowana, by wykorzystać maksymalnie czas.

Ujęło mnie także bardzo merytoryczne i rzeczowe podejście do omawianego zagadnienia anlityki danych, gdzie uzyskałam opisaną punkt po punkcie ścieżkę, którą muszę przejść, by związać się z tym zagadnieniem. Doceniam również to, że Kajo nie zakłamuje rzeczywistości. Nie ma obietnic o wspaniałej przyszłości osiągalnej minimalnym nakładem pracy. Wszystko, czego się dowiedziałam, dało mi sporo do myślenia ale cieszę się, że miałam okazję usłyszeć jak wygląda rzeczywistość tej ścieżki zawodowej, a nie „lukrowanie”, że wystarczy zrobić kilka kursów, a praca sama wpadnie w ręce i dodatkowo będę zarabiać pieniądze, o jakich się nikomu nie śniło. Uważam, że wiedza jest na wagę złota, dlatego każdy kto ma w planach zmianę ścieżki zawodowej i myśli o tym poważnie, powinien zainwestować czas i pieniądze w skuteczne rozwiązania.

Podsumowując spotkanie z Kajo mogę powiedzieć, że poczułam się jak dziecko w Boże Narodzenie – mój prezent był wyczekiwany i trafiony. Uważam, że ta lekcja była inwestycją wartą swojej ceny i czasu. Gorąco polecam wszystkim, którzy stoją na zawodowym rozdrożu. WARTO!

Justyna