Kurs Python analiza danych

Chcesz…

➡️ Pracować jako analityk i mieć lepsze zarobki?

➡️ Ogarniać najważniejszy język programowania do analizy danych?

➡️ Radzić sobie zarówno z podstawami programowania jak i zaawansowanymi transformacjami danych?

➡️ Sprawnie obsługiwać biblioteki typu pandas czy matplotlib?

➡️ Szybko robić efektowne wykresy bez konieczności używania narzędzi typu Tableau czy PowerBI?

➡️ Wyróżnić się na rynku pracy?

Sprawnie opanujesz podstawy programowania – typy danych, zmienne, listy, słowniki, funkcje (łącznie z tworzeniem własnych), obsługę błędów, itp.

✅ Perfekcyjnie ogarniesz najważniejszą bibliotekę do analizy danych w pythonie – pandas – która pozwoli Ci na zaawansowane analizy

✅ Nauczę Cię pracować z różnymi rodzajami danych oraz pokażę, jak podchodzić do analizy, eksploracji (proces EDA) i wizualizacji

Nauczysz się tworzyć własne funkcje co przygotuje Cię do rozmów kwalifikacyjnych i pozwoli Ci radzić sobie z prawdziwymi problemami biznesowymi

✅ Dzięki temu, że wszystko zainstalujemy na Twoim komputerze, a w ramach kursu dostaniesz dostęp do dodatkowych danych do analiz, będziesz mieć mnóstwo okazji do ćwiczeń.

kurs analiza danych python funkcja
kurs analiza danych python wykres

✅ Wiedzę przyswoisz dzięki krótkim i przystępnym lekcjom

✅ Razem ze mną przejdziesz przez ponad 6 godzin nagrań video.

✅ Poznasz prawdziwe, biznesowe problemy do rozwiązania.

Będziesz mieć dostęp aktualizowanej bazy wiedzy. Wreszecie będziesz miał najważniejsze rzeczy z Pythona w jednym miejscu!

✅ Po zakończonym kursie dostaniesz unikalny certyfikat w 2 wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Doskonała rzecz by opublikować na LinkedIn.

✅ W bazie wiedzy, będziesz mieć dostęp do dodatkowych danych do analiz, wraz z pytaniami naprowadzającymi, które pomogą Ci na najciekawsze analizy.

— Kurs to w skrócie —

6 godzin nagrań kurs sql

Ponad 6 godzin nagrań

certyfikat kurs sql

Certyfikat po ukończeniu w 2 wersjach językowych (PL/EN)

ćwiczenia sql kurs

Ćwiczenia, dane do pobrania, dostęp do aktualizowanej bazy wiedzy

gwarancja satysfakcji kurs sql

Gwarancja satysfakcji

Podstawy analitycznego portfolio

Gwarancja satysfakcji

Stworzyłem ten kurs tak, aby był oparty o prawdziwe problemy techniczne przed jakimi staniesz. Specjalnie dla Ciebie przygotowałem zestawy danych, na których będziesz pracował. Jeśli jednak kurs zawiódł Twoje oczekiwania, oddam Ci pieniądze.

Abym mógł to zrobić, napisz do mnie w ciągu 30 dni od zakupu na kajo@kajodata.com.

Dostaniesz 100% zwrotu. Więc nie masz czego się bać, bo tutaj nie ma żadnego ryzyka, jest tylko szansa.

FAQ – czyli najczęstsze pytania

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp dostajesz na rok, to w zupełności wystarczy by go skończyć.

Czy do ukończenia kursu porzebuję specjalne oprogramowanie

W trakcie kursu korzystamy dystrybucji Anacondy która pozwala na pełną i darmową instalację Pythona oraz ułatwia korzystanie z Jupyter notebooków. Wszystkie te programy są darmowe. Na kursie zobaczysz jak je pobrać, zainstalować i skonfigurować.

Czy otrzymam certyfikat?

Oczywiście! Kurs kończy się unikalnym certyfikatem w 2 wersjach językowych – polskiej i angielskiej

Dostanę fakturę?

Tak, prowadzę legalną działalność gospodarczą w Polsce, możesz sprawdzić mój NIP ze stopki strony. Po zakupie kursu dostaniesz fakturę na maila.

Jak wygląda praca z kursem?

Kurs opiera się na samodzielnej pracy we własnym tempie – pracujesz kiedy chcesz, ile chcesz. Możesz robić jedną lekcję raz na 3 dni, możesz całość zrobić w jeden dzień (ja polecam sobie pracę rozłożyć, bo więcej się wtedy zapamiętuje 😉).

Jak korzystać z bazy wiedzy?

Baza wiedzy to zestaw dodatkowych materiałów, które nie są częścią głównego kursu – polecam tam zajrzeć już po przejściu wszystkich lekcji. Jednym z najciekawszych rzeczy, są tam opisane dane do analiz. Polecam, korzystając z tego, czego nauczyłeś/aś się na kursie, wykonać kilka analiz, wrzucić na GitHub i pochwalić się nimi na LinkedIn (otaguj mnie! 😉). Dzięki temu Twój poziom pewności siebie i płynności pracy wzrośnie, a przy okazaji zaczniesz budować swoją markę w siecie, co jest ważne w świecie zawodowym.

Jak długie są lekcje?

Lekcji jest sporo, ale są one krótkie – zazwyczaj kilka – kilkanaście minut. Są one ułożone tak, że nawet robiąc jedną na raz zdobędziesz nową umiejętność.

Czy do lekcji są dołączone materiały?

Jak najbardziej – pod każdą lekcją znajdziesz opis tego czego się nauczyłeś i kod do pobrania, na którym pracowaliśmy, oraz – w odpowiednich lekcjach – dane które będziemy analizować.

Co o mnie mówią?

Jeśli jesteś lub chcesz zostać analitykiem danych to KajoData jest dla Ciebie.

Emil Kos

Kajo – chętnie dzieli się wiedzą, komunikatywny, motywujący. W trakcie zmiany branży – „jak znalazł”!

Grzegorz Kuryło

Serdecznie polecam indywidualne spotkanie z Kajo. Wiedza i wskazówki jakie dostarcza zdecydowanie warte są swojej ceny, gdyż odpowiednio wykorzystane na pewno zaowocują w przyszłości🙂

Paweł Kos

Kajo jest profesorem analizy danych i jednym z największych propagatorów Tableau w Polsce, a hasło analiza danych dla każdego jest sednem, bo tłumaczy to w najbardziej przystępny możliwy sposób.

Łukasz Frączyk

Zajęcia z Kajo pozwoliły mi rozwinąć moje umiejętności w Tableau. Każda z lekcji była wypełniona merytorycznie po brzegi i pozwalała dowiedzieć się czegoś nowego. 

Kajo tłumaczy zagadnienia bardzo przejrzyście i widać, że przygotował się do zajęć bardzo starannie. Jeśli chcesz nauczyć się Tableau od podstaw, bądź też doszlifować swoje umiejętności, to te zajęcia są strzałem w dziesiątkę i super motywacją do pracy – dzięki nim w końcu mogę pochwalić się swoim własnym portfolio. 

Anna Smuga

KajoData pomógl mi dostać pracę, którą zawsze chciałem wykonywać. Wiedza i pasja jaką widać w jego filmach ogromnie motywuje do działania!

Kornel Kucza

(o kursie Analiza danych w Microsoft Excel) Po tym kursie dużo sprawniej posługuję się formułami niezbędnymi w pracy analityka, potrafię analizować dane za pomocą tabel przestawnych oraz tworzyć własne dashboardy w Excelu. Dziękuję za bardzo wartościowy kurs!

Sylwia Luśnia

Ostatnio zacząłem interesować się analityką, odkryłem Twój kanał na YT. Daje on świetne spojrzenie na świat analityki, sam przekaz i sposób prowadzenia mistrzostwo 🙂

Krystian Kubrak

KajoData w transparentny sposób przekazuje wiedzę oraz pozwala zrozumieć na czym polega analiza danych. Uświadamia, że to nie tylko branża IT ale jeden z kluczowych elementów stanowiących fundament większości firm. KajoData to świetne materiały wideo, szczególnie dla osób, które dopiero wchodzą do świata analizy danych.

Marcin Motowilczuk

W przeciągu naszego spotkania otrzymałem wiele informacji oraz przydatnych wskazówek dotyczących analityki danych i „przebranżowienia”. Rozmowa z Kajo dała mi również lepsze zrozumienie codziennych obowiązków analityka danych, oraz tego czego mogę spodziewać się na rozmowach o pracę. Serdecznie polecam konsultację wszystkim, którzy szukają pracy w analizie i nie tylko.

Cezary Moszczyński

(o kursie Analiza danych w Microsoft Excel) Kursik świetny, 10/10, dużo lepsze „intro” dla Excela niż to co oferuje Coursera czy te Data Analyst bootcampy od Google’a.

Oktawian Leśniak

Podjęcie decyzji o zmianie branży nie było łatwe: z jednej strony straszono mnie, że w tym wieku to już nie ma co szkolić się w nowej dziedzinie, a z innej słyszałam, że IT to drinki z palemką, leżak na plaży i nacieranie się pieniędzmi. Lekcje z Kajem pomogły mi urealnić proces przebranżowienia: wskazały kierunki, w których warto zacząć szukać i zdobywać wiedzę. Do tego mogłam liczyć na jego pomoc w kwestii wyjaśniania SQL-owych formuł przyprawiających laika o szybsze bicie serca. Jeśli chcecie zmienić pracę, a nie wiecie od czego zacząć, to warto odezwać się do Kaja. Doradzi, podpowie, wyjaśni, a co bardziej spanikowanych uspokoi :))

Agnieszka Wachnik

Śledzę media społecznościowe Kajo od kilku miesięcy w związku z planowanym przebranżowieniem i uznałam, że czas na spotkanie online. Od samego początku lekcja była bardzo profesjonalnie przygotowana (Kajo uprzednio podał harmonogram spotkania) i dobrze moderowana, by wykorzystać maksymalnie czas. Ujęło mnie także bardzo merytoryczne i rzeczowe podejście do omawianego zagadnienia anlityki danych, gdzie uzyskałam opisaną punkt po punkcie ścieżkę, którą muszę przejść, by związać się
z tym zagadnieniem. Doceniam również to, że Kajo nie zakłamuje rzeczywistości. Nie ma obietnic o wspaniałej przyszłości osiągalnej minimalnym nakładem pracy. Wszystko, czego się dowiedziałam, dało mi sporo do myślenia ale cieszę się, że miałam okazję usłyszeć jak wygląda rzeczywistość tej ścieżki zawodowej, a nie „lukrowanie”,
że wystarczy zrobić kilka kursów, a praca sama wpadnie w ręce i dodatkowo będę zarabiać pieniądze, o jakich się nikomu nie śniło. Uważam, że wiedza jest na wagę złota, dlatego każdy kto ma w planach zmianę ścieżki zawodowej i myśli o tym poważnie, powinien zainwestować czas i pieniądze w skuteczne rozwiązania. Podsumowując spotkanie z Kajo mogę powiedzieć, że poczułam się jak dziecko w Boże Narodzenie – mój prezent był wyczekiwany i trafiony. Uważam, że ta lekcja była inwestycją wartą swojej ceny i czasu. Gorąco polecam wszystkim, którzy stoją na zawodowym rozdrożu. WARTO!

Justyna